V PUCHAR POLSKI KARATE SHOTOKAN W.S.I. - WAŁCZ, 08.11.2008

W sobotę 08.11.2008 roku reprezentanci KKT Wałcz wzięli udział w V Pucharze Polski Karate Shotokan W.S.I. zorganizowanym w Centralnym Ośrodku Sportu w Wałczu przez World Shotokan Institute - Poland. Zawodniczki i zawodnicy naszego klubu zdominowali rywalizację prawie we wszystkich konkurencjach tego turnieju rywalizując często wyłącznie ze swoimi koleżankami czy kolegami klubowymi.

Nasi reprezentanci w turnieju wywalczyli 6 x I m-ce, 4 x II m-ce, 7 x III m-ce. Najwięcej punktów za start w turnieju do klasyfikacji klubowej zdobyła Karolina Pytel i Daria Lipka /każda z nich zdobyła po 2 miejsca pierwsze i 1 miejsce drugie/. Wszystkim zawodniczkom i zawodnikom gratulujemy udanego startu.

Podczas imprezy odbyły się także egzaminy na brązowe pasy, które zakończyły się pomyślnie dla następujących osób: